Teatrų festivalyje „Perženk slenkstį"– Klaipėdos jaunimo teatro spektaklis „Žiurkiagalviai"

Mačiusieji dar tebediskutuoja apie matytą Klaipėdos jaunimo teatro spektaklį „Žiurkiagalviai“ (režisierius V.Masalskis).  Spektaklis, sužavėjęs žiūrovus orginalumu, režisūriniu meistriškumu, aktorių vaidyba, įdomia scenografija, meniniu-techniniu spektaklio pristatymu. Būdami scenoje, tarp aktorių, žiūrovai, tarsi, tapo liudytojais, neatsiejama veiksmo dalimi, kurioje paprasta gyvenimo kalba pasakojama dviejų brolių istorija apie atstūmimą ir kitoniškumą.

Žefis ir Žefas – broliai dvyniai nuo gimimo ir nuo likimo, gimę su žiurkių galvomis,  visada turi slėptis po kapišonais Kodėl pasaulis jų nepriima?Aktualizuojamos socialinės atsakomybės, tėvų ir vaikų santykių, lytinio ugdymo ir izoliacijos, pažeidžiamumo ir kitos šiuo metu aktualios problemos. Būdami kartu su pasakojamos istorijos herojais, žiūrovai patys sprendžia, kas šioje situacijoje yra kaltas. Tad  diskusijos apie spektaklį vis dar tebevyksta.

Dramatugė: N.De Pontcharra. Kūrybinė komanda: V. Masalskis, P. Pinigis, D. Želvys,  L.Akstinaitė. Scenografija: P.Bocullaitė. Šviesų dailininkas: A.Lepiochinas

Maloniai kviečiame registruotis į kitus nemokamus teatrų festivalis „Perženk slenkstį” spektaklius ir edukacijas.

Spektaklio nuotraukos