Marijampolės kultūros centro Valavičių mėgėjų teatras – skirtingo amžiaus ir išsilavinimo kūrybingų žmonių grupė, kuriuos vienija meilė teatrui. Susibūrimo tikslas- savam kaime puoselėti  teatrines tradicijas, kūrybiškumą, ugdyti gebėjimus.

           Kolektyvas savo veiklą pradėjo 2011 metų pabaigoje.  2012 metais parodė savo pirmąjį spektaklį – S.Kapnio 2-jų veiksmų komediją „Plutelė ir pelės“, vėliau sekė Žemaitės 3-jų veiksmų komedija „Trys mylimos“, V.Miliūno 2-jų veiksmų komedija „Sienlaikraštis“, inscenizacija pagal  J.Marcinkevičiaus herojinę poemą „Kraujas ir pelenai“, Žemaitės 2-jų veiksmų komedija „Apsiriko“. Su šiais minėtais spektakliais Valavičių skyriaus mėgėjų teatras apsilankė daugelyje Marijampolės, Kalvarijos, Kazlų Rūdos, Lazdijų , Birštono ir kt. savivaldybių kaimo laisvalaikio salėse, bendruomenėse. Ypatingo žiūrovų dėmesio sulaukė Lietuvos valstybės šimtmečiui skirtas poezijos spektaklis ‘Kraujas ir pelenai“.

           Mėgėjų teatro kolektyvas ne tik vyksta su pasirodymais, bet ir į savo sceną pakviečia kitus mėgėjų teatrų kolektyvus. Balandžio mėnesį būna rengiama jau tradicine  tapusi teatrų šventė ,,Vaidiname kaimui“, į kurią suguža daug teatro mylėtojų.

Vadovė Daiva Krampienė

Tel. 8 670 60413