Dainos ir šokio studija įkurta 2003 metais. Dalyviai 3 -18 metų vaikai bei jaunimas. Repertuaras renkamas atsižvelgiant į dainininkų gebėjimus ir amžių. Dainų atlikimas imitacinio pobūdžio su šokio ir vaidybos elementais.

Nuo pat įkūrimo pradžios studija dalyvauja Marijampolės miesto, respublikiniuose, tarptautiniuose festivaliuose, konkursuose, įvairiose šventėse.
Dainos ir šokio studijos pasirodymai – tarsi maži spektakliai, kuriuose galima išvysti dainos, judesio ir kostiumo sintezę. Tokiais pasirodymais džiuginami ne tik Lietuvos, bet ir užsienio muzikos mylėtojai. Kolektyvas koncertavo Ispanijoje, Italijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Prancūzijoje, Kroatijoje, Šveicarijoje. Popchoro pasirodymą Šveicarijoje Aldorfo miestelyje stebėjo ir pati šalies prezidentė.   

Dainos ir šokio studija organizuoja tęstinį nacionalinį vaikų ir jaunimo populiariosios muzikos festivalį ,,Rasos lašeliai‘‘. Projekte dalyvauja visi Lietuvos vaikų ir jaunimo populiariosios muzikos kolektyvai bei atlikėjai. Iš regionų ekspertų komisijų atrinkti kūrybiškiausi, originaliausi ir geriausi lapkričio mėnesį sukviečiami į Marijampolę. Projektas suburia apie 1200 Lietuvos vaikų bei jaunimo ir apie 80 vadovų. Baigiamąjį projekto koncertą filmuoja ir transliuoja LRT televizija.

Dainos ir šokio studijos – popchoro ,,Kotita‘‘ vadovė Rasa Burinskienė – edukologijos mokslų magistrė, muzikos mokytoja metodininkė.

Tel. 8 699 33899