Pagrindinis Renginiai - Marijampolės kultūros centras Teatras PREMJERA! Spektaklis vaikams „Batuotas katinas” (rež. E. Jaras)

PREMJERA! Spektaklis vaikams „Batuotas katinas” (rež. E. Jaras)

P R E M J E R A
Spektaklis vaikams „BATUOTAS KATINAS” (rež. Evaldas Jaras)
Šarlio Pero pasakos motyvais

Marijampolės mažieji žiūrovai turės galimybę pamatyti linksmą, šmaikštų, nuotaikingą, muzikinį spektaklį „Batuotas Katinas”. Visiems puikiai žinoma istorija, Šarlio Pero pasakos motyvais.

Spektaklio režisierius ir pjesės autorius Evaldas Jaras. Evaldas Jaras plačiai auditorijai žinomas, kaip kultinių serialų aktorius, tačiau teatro pasaulyje pažįstamas ir vertinamas už jo statomus spektaklius vaikams.

Pagrindinį Batuoto katino vaidmenį spektaklyje atliks visiems gerai pažįstamas aktorius Marius Jampolskis. Spektaklyje vaidina ir kiti žinomi teatro aktoriai: Julius Žalakevičius, Martynas Vaidotas, Dovilė Keršytė – Banienė, Tadas Gudaitis ir Paulius Valaskevičius. Spektaklio kompozitorė – Deimantė Ponelytė – Valaskevičienė.

Kostiumus ir scenografiją, kartu su Marijampolės dramos teatro kostiumų dailininke Ilona Abramavičiene ir scenografu Deimantu Populaigiu, kūrė vienas garsiausių šalies scenografų Marijus Jacovskis!

Leiskimės į Batuoto katino nuotykius drauge jau kovo 3 d. 18 val. Marijampolės kultūros centre!

Data

Kov 03 2024
Įvykęs!

Laikas

18:00 - 19:00

Daugiau

BILIETAI
Kategorijos

Privacy Preference Center

Skip to content