Pagrindinis Renginiai - Marijampolės kultūros centras Edukavimas Konferencija | KAIP ATRAKINTI GALIAS | Lions moterų klubas

Konferencija | KAIP ATRAKINTI GALIAS | Lions moterų klubas

Jūsų laukia:
🔹išskirtiniai pranešimai apie socialinės politikos pokyčius;
🔹tikros istorijos, kurios leis mums sužinoti, kaip asmenys su negalia ir jų šeimos įveikia iššūkius ir siekia savo tikslų, kurie daugeliui atrodo neįmanomi;
🔹įkvėpimas ir supratimas, kaip įveikti iššūkius savo gyvenime.
👏👏👏Programa:
🎤10.00 – 10.45 Diskusija „Negalios politikos pokyčiai: nuo valstybės iki žmogaus” su dalyviais:
Povilas Isoda, Marijampolės savivaldybės meras;
Rasa Genienė, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Horizontalios politikos ir projektų valdymo grupės vyresnioji patarėja, Vilniaus universiteto Socialinio darbo ir socialinės gerovės katedros docentė;
Asta Kuktienė, 14 m. dukros su cerebriniu paralyžiumi bei epilepsija mama;
Laura Stadalninkaitė, matyti negali nuo pat gimimo, bet aktyviai dalyvauja bendruomenės gyvenime.
🎙️ 10.45 – 12.00 Pranešimai:
🔹 Nuo globos link galimybių: socialinės politikos pokyčiai įgyvendinant žmonių su negalia globos deinstitucionalizaciją – Rasa Genienė (Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Horizontalios politikos ir projektų valdymo grupės vyresnioji patarėja, Vilniaus universiteto Socialinio darbo ir socialinės gerovės katedros docentė)
🔹 „Kaip sudaryti sąlygas, kad specialiųjų ugdymo(si) poreikių turintis mokinys nejaustų atskirties?” – Laima Buliuolienė, Pradinių klasių mokytoja metodinnkė, specialioji pedagogė.
🔹 „Savojo Aš atradimas: kliūtys ir galimybės jas įveikus” – Šarūnas Jankauskas, trijų vaikų tėtis, KGA( Kardokų gamtos akademija) vizionierius, bendrakūrėjas ir koordinatorius.
12.00 – 12.20 Kavos petraukėlė
💡 12.20 – 14.20 Tikros istorijos:
🔹 „Specialiosios olimpiados įtaka asmenų turinčių intelekto sutrikimą įtraukčiai ir gyvenimo kokybei” – Vaiva Abramavičiūtė-da Silva, Lietuvos specialiosios olimpiados komiteto (LSOK) tarptautinių programų koordinatorė.
🔹 „Kai medikai nurašo – dar ne kelio pabaiga” – Asta Kuktienė, 14m. dukros su cerebriniu paralyžiumi bei epilepsija mama.
„Neregių ir silpnaregių bendruomenės iniciatyva „Pojūčių turizmas” – Oksana Dobrovolskaja, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos narė, iniciatyvos bendraįkūrėja.
🔹 „Mamos galia” – Edita Naidaitė, 3 vaikų mama, 3 vaikų mama, kasdien padedanti rasti galių 2 savo su diabeto iššūkiais susiduriantiems vaikams
🔹 „Mokinių, turinčių intelekto sutrikimą, socializacija per sportines bei kultūrines veiklas” – Gintarė Janulevičienė, LSOK neįgaliųjų teisių konsultantė.
🔹 „Nenustosim skristi” – Laura Stadalninkaitė, aktyvi neregių bendruomenės narė ir Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos pietvakarių centro darbuotoja.
🎟️ Norėdami dalyvauti, registruokitės čia https://forms.gle/S1SufmNgUFyDxmLy7
Registracija iki 2024 04 02 (imtinai)
‼️ Bilieto kaina – 19 eurų.‼️
Visi užsiregistravę ir atlikę mokėjimą gaus bilietą ir patvirtinimo žinutę.
Bilietų įsigijimo tvarka:
💛 Arba susisiekite su viena iš Marijampolės moterų LIONS klubo narių ir įsigykite bilietą;
💙 Arba parašykite el. paštas: svajonerainiene2@gmail.com
💛 Apmokėjimas pavedimu:
Marijampolės moterų LIONS klubas
Sąskaita LT347181800007700801
Paskirtis – „už konferenciją”
🔵🟡🔵 Surinktos lėšos bus skirtos informaciniam kampeliui Marijampolės Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje įrengti: specialiosios literatūros, skirtos specialistams, šeimoms, auginančioms vaikus, turinčius raidos ypatumų, įsigijimui bei sensorinės erdvės įrengimui.
Užsiregisstravę ir renginyje dalyvavę asmenys gaus pažymėjimą.
Kviečiame būti dalimi šio įkvepiančio renginio! 🌟
Renginyje bus filmuojama ir fotografuojama📸.

Data

Bal 04 2024
Įvykęs!

Laikas

10:00 - 10:00
Kategorijos

Privacy Preference Center

Skip to content