Pagrindinis Renginiai - Marijampolės kultūros centras Teatras Domino teatro spektaklis „PIANISTAI”

Domino teatro spektaklis „PIANISTAI”

PIANISTAI

VAIDINA

Autorius – Gérald Sibleyras

Du virtuozai. Vienas pianinas. Nulis šlovės.

Virtuoziška komedija apie įžūlų dviejų draugų elgesį, netikėtą atomazgą ir be galo nuotaikingą situaciją.

Du muzikantai Vladimiras ir Polas jau beveik 20 metų yra sėkmingas pianistų duetas. Jų karjera išgyvena laimingą etapą: gauna prizą už naujausią albumą, o šlovę garantuosiantis turas organizuojamas Japonijoje. Organizatoriai pakvietė juos į nuostabią vietą Europos kalnuose atsipalaiduoti ir tinkamai pasiruošti šiai muzikinei kelionei. Užuot pradėję dirbti, du draugai nutaria išsiaiškinti, kuris jų yra talentingesnis. Virtuozai vienas kitą puikiai pažįsta, kiekvienas iš jų žino visas partnerio silpnybes ir skausmingas vietas. Nors jie ir pavargo nuo trūkumų ir charakterių skirtumų, tačiau yra priversti su tuo taikstytis, nes pasitraukimas iš dueto sugriaus abiejų karjeras.

Į klausimą „Koks jūsų dueto darbo principas?“ Vladimiras viename interviu atsakė: „Aš ateinu su akmenimis, o Polas atneša cementą“. Tai buvo viskas, ko prireikė, kad sukeltų grandininę reakciją, kurios nebuvo įmanoma sustabdyti. Viešnagė turėjusi suteikti didelį profesinį komfortą, virto jų privačiu žlugimu.

Kūrybinė krizė ir netikėtai pasirodžiusi… moteris, sudegina bet kokias dviejų virtuozų galimybes į šlovę, o kvatotis priversiantis draugų bendravimas, nepaliks abejingų.

 • Kam skirtas
  Visiems, kurie mano, kad turėjo ar turi tikrą draugą
 • Premjera
  2023 m. sausio 9 d.
 • Trukmė
  1 val. 40 min.
 • Pertrauka
  Nėra
 • Rekomenduojamas amžius
  Nuo 12 m.
 • Ar spektaklyje rūkoma
  Ne

Data

Sau 09 2024
Įvykęs!

Laikas

18:00 - 19:40

Daugiau

BILIETAI
Kategorijos

Privacy Preference Center

Skip to content