Pagrindinis Renginiai - Marijampolės kultūros centras Muzika Dainotas Varnas ir Kauno bigbendas „Naujametinis Frank Sinatra show”

Dainotas Varnas ir Kauno bigbendas „Naujametinis Frank Sinatra show”

Gruodžio 12 d. 17 val. Marijampolės kultūros centre vyks vienas galingiausių ir populiariausių tribute projektų Lietuvoje „Frank Sinatra show”.

Jo vokalistas – vienas talentingiausių nūdienos Lietuvos scenos balsų Dainotas Varnas.

Akompanuoja – nuostabus ir visų mylimas Kauno bigbendas.

Būti šio šou vokalistu nėra lengva užduotis. Visi žinome kūrinius „My Way“, „Strangers in the Night“, „Fly Me to the Moon“, „New York, New York“, „Feeling Good“, „Let it Snow“ ir kt. Franko Sinatros atliekami jie skamba lengvai ir neatrodo sudėtingi, tačiau tai labai apgaulingas įspūdis.
Gerai sudainuoti Franko Sinatros dainas reikia ne tik itin profesionalaus vokalo ir teorinių atlikimo su orkestru žinių, bet ir išskirtinio muzikalumo. Dovanos, kurią suteikia kažkas iš aukščiau.
Dainotas Varnas jau ne kartą įrodė – Dievo dovaną jis turi. Debiutavęs „Frank Sinatra Show“, šis jaunas ir itin muzikalus vokalistas iki širdies gelmių sužavėjo publiką.
Jo švelnaus šilto tembro balsas dainoms suteikė intymumo, o ilgi metai vokalo praktikos – nugludintos kokybės. Paskutinį štrichą pridėjo įgimtas talentas tarsi šeštu jausmu nuskenuoti muzikos kūrinį ir suteikti jam neapčiuopiamos charizmos.
Būtent tai ir sukuria „Frank Sinatra Show“ įsimintinumą, puošnumą ir išliekamąją vertę.
Dainotas Varnas ir Kauno bigbendas „Naujametinis Frank Sinatra Show“ – tarsi tobulai nušlifuotas deimantas su kiekviena daina įgaunantis vis naują, dar nematytą žaižaruojantį spindesį.
Dainininkas prisipažįsta, kad labiausiai laukia, bet tuo pačiu ir jaudinasi, per dainos „My Way“ atlikimą. „Ši daina asmeniškai labai artima. Mano kelias į didžiąją sceną buvo ilgas. Tačiau jau kelis metus esu puikiame augimo procese. Tai, kur esu dabar, nebuvo atnešta ant padėklo. Tai ilgų metų kūrybos ir darbo, sėkmių ir nesėkmių, užsispyrimo ir nepasidavimo rezultatas. Kaip Sinatra ir dainuoja savo garsiausiame hite: taip, aš tai padariau“, – sako Dainotas Varnas.
Jis įsitikinęs, kad žiūrovas, pasirinkęs vakarą praleisti su „Naujametiniu Frank Sinatra Show“, širdyje išsineš bent kruopelę gerumo, grožio ir džiaugsmo. „Argi ne čia ir slypi amžinosios muzikos galia?“, – šypsosi jis.

_________________________________________________________
Bilietus galite įsigyti kultūros centro bilietų kasoje

BILIETAI INTERNETU

Data

Gru 16 2023
Įvykęs!

Laikas

17:00 - 18:30
Kategorijos

Privacy Preference Center

Skip to content