Po metų pertraukos Akcija „Darom“ sugrįžta į Marijampolę!

Karantino suvaržymai ilgai gyvuojančios akcijos, šiemet nesustabdys. Po metų pertraukos akcija „Darom Marijampolė“ sugrįžta ir jau gegužės 7-8 dienomis tvarkysime viešąsias Marijampolės savivaldybės erdves. Šių metų šūkis – „DAROM IKI GALO“, tad susitelkę galime sutvarkyti ne tik visą Marijampolės savivaldybė, bet ir visą Lietuvą.  Siekiant užtikrinti saugų dalyvavimą akcijoje, nedidelėmis grupelėmis, teritorijas tvarkysime dvi dienas iš eilės. Kviečiame registruotis www.darommarijampole.lt ir prisijungti prie daugybės Darom idėją palaikančių draugų, žemėlapyje pasirinkite teritoriją, kurią norite tvarkyti, arba praneškite šiukšliną tašką.  Priemonės (šiukšlių maišai ir pirštinės)bus dalinamos likus savaitei iki akcijos Marijampolės kultūros centre.

Kviečiame akcijos metu vadovautis vyriausybės paskelbtomis saugumo rekomendacijomis, laikytis saugių atstumų, asmeniškai pasirūpinant veido kaukėmis.

Tvarkyti pasirinktas viešąsias erdves, kurias nurodėte registruodamiesi arba suderinote su akcijos „Darom Marijampolė“ komanda.

Atliekas rinkti į organizatorių išdalintus šiukšlių maišus kuriuos taško koordinatorius pasiims dar iki akcijos dienos. Atliekų išvežimą koordinuoja Marijampolės savivaldybės aplinkotvarkos ir infrastruktūros skyrius.Akcijos organizatorių ilgalaikis siekis – žmonių sąmoningumas elgesyje su gamta. Šiandien Marijampolės savivaldybės gyventojai šiuo aspektu tampa vis sąmoningesni, nes kiekvienos akcijos metu prišiukšlintų teritorijų aptinkama vis mažiau, o tvarkytinos vietos pavyzdingai švarinamos ne tik akcijos laikotarpiu. Marijampolė aplinkos tvarkymo srityje yra pavyzdinė savivaldybė, todėl nepraraskime gerų įpročių ir tęskime tradicijas prisijungdami prie visuomeninės akcijos.

Akcijos koordinatorius Saulius Lisauskas Tel. +37064634143 labas@darommarijampole.lt

Akcijos organizatoriai: Marijampolės kultūros centras ir Marijampolės savivaldybė
Daugiau informacijos: www.darommarijampole.lt