LAPKRIČIO 28 D. 18 VAL. MARIJAMPOLĖS KULTŪROS CENTRE

MEILĖS ISTORIJA PAGAL EDITH PIAF

Evelina Sašenko (vokalas)
Paulius Zdanavičius (pianistas)
Nerijus Bakula (akordeonas)

Talentingoji Evelina Sašenko į sceną žengia su pirmąją ir amžina savo meile – Edith Piaf dainomis. Būtent šios prancūzų dainininkės kūryba bei dainos Eveliną lydi nuo mokyklinio suolo iki šių dienų: pradedant paaugliškai drąsiu ir talentingu pasirodymu „Dainų dainelėje“, baigiant pilnutėlėmis Šv. Kotrynos ar Kazlų Rūdos Šiaudų arenos salėmis karjeros įkarštyje.

Edith Piaf dainos nukels klausytojus į spalvingąjį Montmartrą, jaukias kavines ir slaptas įsimylėjėlių vietas. Muzika užburs reginiais ir kvapais, pažadins jausmus. Akimirkai pagauta nepažįstamojo šypsena – naujos istorijos, o gatvės šurmulys – naujos melodijos pradžia. Daina nuneš klausytoją ten, kur jis gal net nesvajojo apsilankyti, privers nusišypsoti ar susimąstyti.

Mano meilė – jausmingos dainos iš Edith Piaf repertuaro. Daina – mano gyvenimas, todėl esu laiminga galėdama dainuoti ir dovanoti tą džiaugsmą kitiems. Garsiose chanson’ ų melodijose plazda elegantiško ir kvapnaus Paryžiaus dvasia, jaudindama širdį nuostabiomis meilės istorijomis ir nuskraidindama sielą į prancūziškų romanų pasaulį…

Programoje skambės puikiai pažįstamos bet naujai suskambėsiančios dainos: „La Vie En Rose“ „Padam padam“, „Hymne a L’amour“, „La Foule“ ir kitos.

 

___________________________
Bilietus galite įsigyti kultūros centro bilietų kasoje

BILIETAI INTERNETU