Pagrindinis Renginiai - Marijampolės kultūros centras Parodos Paroda „Lietuvos kelias į Europos Sąjungą: istorinis apsisprendimas”

Paroda „Lietuvos kelias į Europos Sąjungą: istorinis apsisprendimas”

Į PARODOS ATIDARYMO RENGINĮ BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA!

2023 m. sukako 20 metų istoriniam referendumui dėl Lietuvos stojimo į Europos Sąjungą, kuriame 91,07 proc. balsavusiųjų pasisakė už Lietuvos narystę Europos Sąjungoje. O šiemet minėsime Lietuvos narystės Europos Sąjungoje dvidešimtmetį.

💙Ką Lietuva nuveikė kelyje į Europos Sąjungą?
💛Kaip žmonės buvo kviečiami balsuoti už Lietuvos narystę Europos Sąjungoje?
💙Kokios buvo žmonių nuotaikos?
Parodoje matysite unikalias archyvines nuotraukas, dokumentų kopijas ir plakatus, primenančius Lietuvos🇱🇹 kelią į Europos Sąjungą🇪🇺.
Apsilankykite parodos atidaryme 2024 m. kovo 8 d. 16.00 val. Marijampolės kultūros centre (Vilkaviškio g. 2, Marijampolė)
Parodos atidarymo metu sveikinimo žodžius tars:
🎙Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Marius Vaščega;
🎙Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda;
🎙Politologas, Jean Monnet vardo profesorius Vytauto Didžiojo Universitete Mindaugas Jurkynas kalbins prodiuserę, pedagogę, scenografę, dainų autorę ir atlikėją, viena iš pagrindinių festivalio „Laumės juosta“ organizatorių – Laimą Lapkauskaitę.
📌Paroda bus eksponuojama Marijampolės kultūros centre iki 2024 m. kovo 22 d.
Parodos lankymas – nemokamas.
Parodą parengė Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, bendradarbiaudama su Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, Lietuvos centriniu valstybės archyvu ir kitomis valstybės institucijomis. Parodos partneriai: EUROPE DIRECT Marijampolė ir Marijampolės kultūros centras.
Parodoje eksponuojamų nuotraukų autoriai📸: Džoja Gunda Barysaitė, Ramūnas Danisevičius, Vladimiras Gulevičius, Romualdas Jurgaitis, Jonas Junevičius, Paulius Lileikis, Petras Malūkas, Andrius Petrulevičius, Zita Stankevičienė ir Jonas Staselis.

Data

Kov 08 2024
Įvykęs!

Laikas

16:00 - 16:00

Daugiau

REGISTRACIJA
Kategorijos

Privacy Preference Center

Skip to content