Pagrindinis Visi renginiai Teatras P R E M J E R A! V. Šekspyras „Venecijos pirklys” (rež. Milda Mažėtytė – Antanauskienė)

P R E M J E R A! V. Šekspyras „Venecijos pirklys” (rež. Milda Mažėtytė – Antanauskienė)

Birželio 26 d. 18 val. kviečiame atvykti į Marijampolės kultūros centrą ir sudalyvauti Marijampolės dramos teatro premjeroje – V. Šekspyro „Venecijos pirklys“ (rež. M. Mažėtytė – Antanauskienė).
Apie spektaklį:
O kas būtų, jei visos Šekspyriškos aistros persikeltų į mažo kurortinio miestelio kavinę ant jūros kranto… Ir visi Venecijos pirklio personažai atrodytų jau ne pirmos jaunystės ir santykius aiškintųsi ne Venecijos gatvėse, o prie kavos puodelio, kurį jiems paruoš vietinis barista Antonijus. Pritrūkus kavos pupelių, jų tekts eiti skolintis pas vietinės mafijos vadeivą Šailoką, kuris vietoj užstato pareikalaus baristos kūno….Na o vietinės gražuolės Porcijos širdį turės vilčių užkariauti tik tas, kuris išvirs skaniausią kavą ir laimės turgaus prekeivių pamėgtą žaidimą su dėžutėmis. Ar laivams, gabenantiems kavą, paskendus bus paaukota kruvina auka, o gal pirklį nuo Šailoko peilio išgelbės firminis kavinės tiramisu?
Visą šią painią, bemaž prieš pusę tūkstantmečio, Šekspyro suraizgytą istoriją jums padės išnarplioti Marijampolės dramos teatro mėgėjų trupės aktoriai:
Karolis Sinskas
Remigijus Petrucionis
Remigijus Janušaitis
Edita Mozūraitienė
Jolita Ryngnga
Gerda Isaikinienė
Dovydas Stralkus
Tomas Kukauskas
Daiva Bepirštienė
Raimonda Alesienė
Scenografija:
Deimantas Populaigis ir Erikas Druskinas
Kompozitorius:
Cleaveland Ryngnga
Kostiumų dailininkė:
Ilona Abramavičienė
Bilietus galima nusipirkti Marijampolės kultūros centro bilietų kasoje arba internetu.

Data

Bir 26 2024

Laikas

18:00 - 18:00

Daugiau

BILIETAI
Kategorijos
BILIETAI

Privacy Preference Center

Skip to content