Cukrinis festivalis 2024 m. pasitiko su šūkiu AŠ ESU MARIJAMPOLĖ!

Kasmet Marijampolė gegužės pabaigoje švenčia „Cukrinį festivalį“ ir kasmet ruošiama vis nauja programa, kuria pasimėgauti galėtų ir Marijampolės savivaldybės gyventojai, ir atvykę svečiai.
„Marijampolė gali didžiuotis turtingu kultūriniu gyvenimu, tad kuo nors nustebinti marijampoliečius tikrai nėra paprasta. Stebėdamas „Cukrinio festivalio“ šventę ir matydamas, kiek žmonių į ją susirinko, matydamas jų gerą nuotaiką ir šypsenas, darau išvadą, kad šventė tikrai pavyko. O ar galėtų būti kitaip, juk švenčiame išskirtinę progą – Marijampolės vardo susigrąžinimo 35-metį. Šį kartą šventę pasitikome su šūkiu – „Aš esu Marijampolė“, o tūkstančiai susirinkusių žmonių įrodė, kad Marijampolę kuriame mes visi“, – emocijomis apie ką tik praūžusią šventę dalijasi Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda.
Ir iš tiesų, savaitgalį Marijampolė alsavo tokia gyvybe, kad kiekvienas galėjo atrasti savo širdžiai mielą veiklą. Kaip ir visada, minias pritraukė vakaro koncertai, tačiau žiūrovų netrūko ir Poezijos parke, kur skambėjo mažųjų dainos ir kvietė „Marijampolietiški susitikimai“. Buvo galima stebėti LDK Vytenio bendrosios logistikos bataliono parodomąją programą, „Vabalų klubo“ žaviuosius automobilius, linijinius šokius, aplankyti baikerių klubą „Siena“, šokti kartu su festivalio „Jotvingis“ dalyviais ir jaunimu iš Červonogrado. O kur dar cirko pasirodymai, įvairios edukacijos ir net medžioklės ragų muzika, o ką jau kalbėti apie įstabią šventinę eiseną!
Papildomo žavesio įnešė pirmą kartą Lietuvoje surengta figūrinių karšto oro balionų fiesta. Tikrai ne vienas aiktelėjo stebėdamas koncertą pamatęs virš scenos kylantį įspūdingą karšto oro balioną.

CUKRINIO FESTIVALIO 1-OSIOS DIENOS ATIDARYMAS IR KONCERTINĖ PROGRAMA [FOTO GALERIJA]

MARIJAMPOLĖS LOPŠELIŲ-DARŽELIŲ TEATRŲ FESTIVALIS „SALDŽIOJI VYŠNELĖ” [FOTO GALERIJA]

UKRAINOS SUSIGIMINIAVUSIO ČERVONOHRADO MIESTO KOLEKTYVŲ KONCERTAS [FOTO GALERIJA]

LINIJINIAI ŠOKIAI „AŠ ESU MARIJAMPOLĖ” [FOTO GALERIJA]

ŠAKIŲ KULTŪROS CENTRO CIRKO SPEKTAKLIS „PELENĖS ISTORIJA” [FOTO GALERIJA]

MARIJAMPOLĖS IR ČERVONOHRADO VAIKŲ IR JAUNIMO KOLEKTYVŲ KONCERTAI [FOTO GALERIJA

MARIJAMPOLĖS KULTŪROS CENTRO IR DRAMOS TEATRO EDUKACIJOS [FOTO GALERIJA]

TAUTINIŲ ŠOKIŲ FESTIVALIS „JOTVINGIS 2024″ [FOTO GALERIJA]

SŪDUVOS MEDŽIOKLĖS RAGŲ MUZIKOS FESTIVALIS [FOTO GALERIJA]

CUKRINIO FESTIVALIO 2-OSIOS DIENOS KONCERTAI [FOTO GALERIJA]