🎶 Džiaugiamės ir didžiuojamės!
Gegužės 23 dieną Marijampolės kultūros centro mišrus choras „Šešupė“ dalyvavo Vievyje vykusiame chorų konkurse-festivalyje „Mūsų dainose 2026“, kur sakralinės muzikos chorų konkurse pelnė II laipsnio diplomą. 🏆
Šis įvertinimas ypač brangus, nes festivalyje-konkurse dalyvavo chorai iš visos Lietuvos, taip pat iš Lenkijos ir Estijos. Tai gražus pripažinimas chorui, jo kūrybiniam darbui, skambesiui ir atsidavimui muzikai. ✨
Didžiuojamės choro nariais ir nuoširdžiai sveikiname visą kolektyvą bei choro vadovę Rimą Berentaitę su šiuo reikšmingu pasiekimu. 🤍
Festivalį-konkursą vainikavo jungtinio choro atliekamos lietuvių autorių dainos, skambėjusios 2024 m. Lietuvos dainų šventėje – tai tapo prasminga ir pakilia šventės pabaiga. 🎵
Sveikiname chorą „Šešupė“ ir linkime dar daug skambių akimirkų, įkvėpimo bei gražių muzikinių laimėjimų! 🌿