Jurgos Šeduikytės koncertas „Meilės sau diena“ balandžio 18 d. 18 val. Marijampolės kultūros centre

 Meilės sau skirtame ture aplink Lietuvą – unikalios dainos, nesuvaidintos emocijos ir jurgiški netikėtumai.

        „Noriu, kad tai būtų meilės sau diena. Tegul tie, kas ateis, čiumpa galimybę atsigręžti į save, pabūti su savo mintimis, prisiminti savo pamirštas svajones, pagvildenti kažkodėl neišnaudotas galimybes. Ruošiame jaukią, švelnią programą ir labai daug dirbame tam, kad mano koncertuose žmonės pailsintų protą ir pabūtų meilės santykyje su savastimi“ – atvirauja gilios filosofijos nei gyvenime, nei scenoje nestokojanti atlikėja.

            Koncertuose tarp puikiai pažįstamų Jurgos dainų, kuriose ji kviečia lipti stogais, glostyti šunį ar ieško gyvenimo instrukcijos, suskambės ir dar negirdėtų, tačiau atlikėjos viduje ne vienerius metus brandintų melodijų.

Scenoje atlikėja pasirodys su muzikos profesionalais:Kęstučiu Pavalkiu (fortepijonas ir klavišiniai)Gediminu Stankevičium (būgnai) (Marijampolė) Veriančiai autentiška, mylinti muziką, gyvenimą ir save – tokia toji Jurga. Su ja kiekvienas susitikimas yra ypatingas, giliai paliečiantis ir net keičiantis. Susimatom su Jurga „Meilės sau“ turo po Lietuvą koncertuose!

Bilietus įsigyti galite kultūros centro bilietų kasoje

Bilietai per paysera

Bilietai per kakava.lt