Įspūdingai uždarėme „Marijampolė – Lietuvos jaunimo sostinė” metus!

„Aš vis neatsistebiu kokie išradingi jauni žmonės gyvena Marijampolėje ir kokios puikios čia veikia jaunimo organizacijos. Man labai smagu matyti kaip iniciatyvos gimsta jaunų žmonių galvose, kiek darbo jie įdeda, kad jos taptų realybe. Marijampolė tapo jaunimo sostine ne todėl, kad kažkas sukurpė paraišką savivaldybės kabinete, o todėl, kad tuo degė jaunų žmonių akys, todėl, kad jaunimas pats norėjo būti išgirstas, pastebėtas ir įvertintas. Šie metai pasižymėjo neužmirštamais renginiais, pritraukusiais minias jaunų žmonių ir prasminga veikla, kuri padėjo jaunimui sužinoti naujų dalykų, atrasti atsakymus į jiems rūpimus klausimus. Ačiū jaunime, už jūsų veiklą, už meilę savam kraštui ir už tai, kad kalbate, siekiate ir darote“, – sveikindamas susirinkusius kalbėjo Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda.
Padėkos popietėje taip pat dalyvavo Marijampolės savivaldybės vicemerė Agnė Pavelčikienė, Marijampolės savivaldybės jaunimo reikalų tarybos pirmininkas Ričardas Bagdanavičius, Tarybos nariai Vaida Pituškienė ir Tadas Prajara, Jaunimo agentūros Nacionalinės jaunimo politikos skyriaus vedėja Eglė Došienė, Jaunimo organizacijų tarybos „Apskritas stalas“ pirmininkas Evaldas Paltanavičius, Jaunimo politikos koordinatorė Loreta Rutkauskienė, na ir be abejo, jaunimo sostinės ambasadoriai.
„Jaunimo sostinės metai mums paliko labai daug: įsiminė naujos patirtys, nuostabūs aktyvūs jauni žmonės, įdomūs renginiai, visa eilė organizacijų, kurios įgijo teisę priimti savanorius, jaunimo pamiltas „skate“ parkas, netgi Lietuvos rekordas, kurį pasiekėme tapydami kalėjimo sieną. Iš tiesų, nuostabūs, patirčių kupini metai, kurie, tikiu pakėlė kartelę aukštai ir mes jau nebegalime jos nuleisti ir daryti mažiau“, – mintimis dalinosi Savivaldybės vicemerė Agnė Pavelčikienė, kuriai buvo įteikta Jaunimo iniciatyvų globėjos nominacija.
Vakare Kultūros centro salė „lūžo“ nuo jaunų žmonių antplūdžio. Čia jie sugužėjo pasiklausyti Manto Stonkaus ir pašėlti OG version užkurtame vakarėlyje. Startą davus įspūdingam „Arasbesko“ pasirodymui, Mantas Stonkus smagiai apie jaunimo politiką, jaunimo gyvenimą, naujas iniciatyvas ir patirtis kalbino Marijampolės savivaldybės merą Povilą Isodą, Jaunimo reikalų agentūros direktorių Joną Laniauską, jaunimo sostinės ambasadorius Kajų Mincevičių ir Austėją Kazlauskaitę, Jaunimo organizacijų atstovus Evaldą Paltanavičių ir Jovitą Viatkinaitę, su jaunimu dirbančius Aistę Rutkauskienę ir Vladą Polevičių.
Susirinkęs jaunimas akimirksniu pakilo nuo kėdžių, kai į sceną išėjo OG version: kultūros centre užvirė tikras vakarėlis, iš kurio jaunimas parsineš daugybę emocijų ir tikrai ne vieną linksmą nuotrauką užfiksuotą šokinėjant ant „jump foto“ batuto.
❤Marijampolė šiais metais pasileido plaukus ir jai tai patiko!❤

NUOTRAUKŲ GALERIJA ČIA