🎄🎁Marijampolės kalėdinė eglutė įžiebta!🎁🎄
🎄Gruodžio 2 d. į Marijampolę atkeliavo Kalėdos: visą dieną malonų šurmulį kėlė kalėdinė mugė, o vakare gražiausių metų švenčių laukimą pradėjo gerų emocijų kupina šventė, kurią vainikavo nušvitusi kalėdinė eglutė, pavertusi Suvalkijos sostinę tikra dovanų šalimi.
🎄 Marijampoliečius ir svečius sveikino Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda, linkėdamas nepamiršti tikrosios gražiausių švenčių dvasios ir šiais neramiais laikais branginti tai ką turime ir tiesiog džiaugtis kiekviena diena ir kiekviena akimirka.
🎄Renginio vedėjas Zigmantas Baranauskas kūrė gerą nuotaiką, mažuosius ir jų tėvelius pajudėti kvietė pop choro „Kotita“ dainos, šypsenas dovanojo apsilankęs pats Kalėdų senelis atnešęs dovanų 3D pasaką. Kartu su šviesų efektais ir dangų raižančiais fejerverkais nušvito ir šių metų kalėdinė eglė. Iš didžiulės dovanų dėžės kylanti žaliaskarė, apsupta kitų ryškiaspalvių dovanų visą šventinį laikotarpį primins apie džiaugsmą dovanoti ir dalintis.
🎁Po eglutės įžiebimo atkeliavo dar viena dovana – švęsdama savo gimtadienį UAB „Mantinga“ padovanojo muzikinę dovaną visiems susirinkusiems – Monikos Marijos koncertą.
✨Švenčių laukimas dar tik prasideda, tad nepagailėkite sau ir savo brangiems žmonėms gero žodžio, šypsenų ir visos didelės dovanų dėžės, pripildytos puikių įspūdžių ir emocijų. Kad šventės būtų linksmos ir patiems jauniausiems marijampoliečiams, Kalėdų senelis pagrindinėje aikštėje įkūrė savo laikinus namus, kuriuose kiekvieną savaitgalį lauks ateinančių vaikų. Šiokiomis savaitės dienomis pas Kalėdų senelį vyks įvairios edukacijos ir dirbtuvėlės. Programą rasite čia – https://shorturl.at/uNV29 ✨

❤️Dovanokime vieni kitiems džiaugsmą!❤️

NUOTRAUKŲ GALERIJA ČIA