Casper Hejlesen džiazo kvintetas

Casperas Hejlesenas – jaunosios kartos Danų kompozitorius ir gitaristas. Dar vaikystėje sužibėjęs Šiaurės Jutlandijos džiazo pasaulyje, Casperas toliau sėkmingai tobulėjo ir prisijungė prie Danijos džiazo elito. Tai buvo iššūkių kupinas kelias, tačiau muzikantas su jais puikiai susidorojo. Tą akivaizdžiai įrodo naujasis jo albumas „Overture“.
Caspero atlikimui būdingas ramiai lėtas tempas, o improvizuotose solo partijose jo muzika perauga į laisvos formos aktyvų skambesį, kuris vėliau grįžta į ankstesnį būvį, tarsi iškvepiant. Jo brandžios, turtingos ir harmoningos kompozicijos yra persmelktos gyvybingos Amerikos bebop judėjimo dvasios ir vaikystėje muzikantą supusios meditatyvinės skandinaviškosios muzikos aplinkos dvelksmo.
Projekto „Džiazo karnavalas“ metu Casperas Hejlesenas vadovaus kūrybinei kolaboracijai, prie kurios prisijungs iškiliausi jaunosios kartos Lietuvos muzikantai.
Casper Hejlesen (Danija) – Elektrinė gitara
Tadas Pasaravičius – Saksofonai
Agnė Pasaravičienė – Pianinas
Gediminas Steponavičius – Kontrabosas
Domantas Razmus – Mušamieji
Projektą ,,Džiazo Karavanas“ remia – Lietuvos Kultūros Taryba, Danijos Kultūros Taryba (Statens Kunstfund), Danijos džiazo asociacija (Jazz Danmark)
Projektą organizuoja – Tarptautinės kultūrinės iniciatyvos „Baltic Bridge“ projektas „Džiazo Karavanas“; Organizacinis partneris Danijoje „Jazz9tus“; koncerto įgyvendinimo partneris – Marijampolės kultūros centras.
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Renginys filmuojamas, fotografuojamas.
Bilietus įsigyti galite koncerto dieną bilietų kasoje