Ansamblis „Lietuva“ pristato premjerą – oratoriją „13“

Pranešame, kad renginys „ORATORIJA 13“, kuris turėjo įvykti vasario 4 d. Marijampolėje yra perkeltas į vasario 8 d. Bilietai lieka galioti tie patys. Papildomai kreiptis nereikia.
Kam netinka nauja renginio data prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766
Prašymai priimami iki sausio 28 d.
Organizatoriai atsiprašo už nepatogumus.
Ansamblis „Lietuva“ pristato premjerą – oratoriją „13“, skirtą įprasminti svarbią 1991-ųjų naktį ir pagerbti tuos, dėl
kurių šiandien esami laisvi Marijampolės kultūros centre

Oratorija „13“„Ir girdisi šnabždantys jūsų balsai Ir vienas vienintelis žodis: „g y v e n t i“. (A. Ališauskas)

13 – magiškas, baugus ir apipintas mistika. Tai skaičius, kartą jau atnešęs mirtį ir atgimimą, kovą tarp gėrio ir tamsos.Su 13 išgyvenamas virsmas, kai visko pabaiga tampa naujo pradžia.Ansamblis „Lietuva“ pristato premjerą – oratoriją „13“, skirtą įprasminti svarbią 1991-ųjų naktį ir pagerbti tuos, dėlkurių šiandien esami laisvi. Specialiai šiam projektui muziką kūrė tarptautinio garso latvių kompozitorius Ēriks Ešenvalds, kurio kūriniai žinomi ir atliekami visame pasaulyje. Kartu su „Lietuvos“ choru, šokėjais ir nacionaliniųinstrumentų orkestru scenoje pasirodys choras „Vilnius“, Vilniaus universiteto kamerinis orkestras bei žiūrovų įvertintisolistai – aktoriai Vladas Bagdonas ir Vytautas Rumšas pakaitomis, folkloro atlikėja Rasa Serra, operos solistė JovitaVaškevičiūtė ir neįtikėtinu talentu stebinantis, jauniausias projekto solistas Teodoras Lipčius. 

Bilietus įsigyti galite kultūros centro bilietų kasoje

Bilietai internetu