Kviečiame Marijampolės savivaldybės įstaigas ir organizacijas bei gyventojus sausio 12 dieną 8.00 valandą dešimčiai minučių languose uždegti žvakutes, simbolizuojančias gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę.
Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti kviečia švietimo įstaigas, valstybės institucijas, organizacijas bei visus šalies žmones vieningai prisijungti prie pilietinės iniciatyvos „Pergalės šviesa“ ir kartu paminėti prieš trisdešimt trejus metus pasiektą pilietinę pergalę prieš agresorių, kai buvo apginta atkurtos valstybės Nepriklausomybė.
Pilietiškumo iniciatyva „Pergalės šviesa“ (anksčiau žinoma pavadinimu „Atmintis gyva, nes liudija“) organizuojama nuo 2008 metų. Kasmet šią iniciatyvą palaikančių institucijų daugėja. Iniciatyvą aktyviai palaiko ne tik Lietuvos švietimo įstaigos, bet ir valstybės institucijos. Jau tapo tradicija, kad prie šios iniciatyvos prisijungia Lietuvos Respublikos Prezidentas, Seimas, Vyriausybė, ministerijos, savivaldybės, Lietuvos Respublikos ambasados užsienyje, muziejai, bibliotekos, ligoninės, policijos komisariatai, pasienio užkardos, įstaigos, organizacijos ir Lietuvos piliečiai.
✍️Ketinančius prisijungti prie pilietinės iniciatyvos „Pergalės šviesa“ prašome registruotis: https://www.komisija.lt/…/pilietine-iniciatyva…/.