Rugsėjo 18 d. 18 val. Marijampolės kultūros centre – įspūdingas koncertas „XXI a. Metų laikai“, kurio programoje – naujai nuskambėsiantys legendiniai A. Vivaldi „Metų laikai“ bei Europos koncertų salių bei festivalių jau pamilta lietuvio G. Gelgoto muzika.😍🎤🎼

Su Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestru muzikuoja kompozitoriaus ir dirigento Gedimino Gelgoto 2006 m. įkurtas ansamblis NIKO (Naujų idėjų kamerinis orkestras). NIKO – tai styginių instrumentų kolektyvas, kritikų neretai vadinamas „roko žvaigždžių atitikmeniu klasikinėje muzikoje“. Kompozitoriaus ir dirigento Gedimino Gelgoto įkurtas ansamblis integruoja į savo pasirodymus aukščiausio lygio styginių instrumentų meistriškumą bei minimalistinius vizualinius scenos efektus. NIKO pasirodo ne tik pagrindinėse Lietuvos ir užsienio filharmonijose ar šiuolaikinio meno centruose, bet ir netradicinėse erdvėse, nuolat reprezentuoja modernią Lietuvos kultūrą svarbių diplomatinių misijų užsienyje metu.

Koncerto programos ašimi taps vienas populiariausių šiuolaikinių kūrinių – britų kompozitoriaus Max Richter „Vivaldi Recomposed“, kurį atliks Naujų idėjų kamerinis orkestras NIKO bei Lietuvos Nacionalinio simfoninio orkestro stygininkai. Būtent šis kūrinys jau tapo savotiška NIKO vizitine kortele ir publikos pamilta neatsiejama jų repertuaro dalimi. Klausytojai atpažins legendinius A. Vivaldi „Metų laikus“, pateiktus naujai, pakerėsiančius savo virtuozika bei nuostabiomis melodijomis.

Lietuvos nacionaliniui simfoniui orkestrui diriguos kompozitorius Gediminas Gelgotas.

Bilietus įsigyti galite kultūros centro kasoje nuo 08 – 27
Bilietai internetu