Kovo 25 d. 18 val.

SUDEGUSIO TEATRO ARTISTĖ APOLIONIJA ZIZIRSKIENĖ ŠVENČIA KŪRYBINIO DARBO JUBILIEJŲ.
Cirko artistai, estrados žvaigždės, humoro grandai… kovo 25 dieną suvažiuos į Marijampolės kultūros centrą sveikinti Jubiliatės. Nepraleiskite progos ir Jūs !
Niekaip nepavyko sužinoti kelintas jubiliejus – 40, 50, o gal 60 metų? Kaip ir dera moteriškei, Apolionija savo metų neišduoda. Sklando gandas, kad koncerto metu žiūrovai sužinos daug smulkių, o gal ir pikantiškų
detalių iš artistės gyvenimo.
Aišku viena – NUOBODŽIAUTI NETEKS !
Visi žiūrovai kviečiami dalyvauti žaidime „KAS LAIMĖS MILIJONĄ?“. Kiekvienas, įžengęs į salę, gaus žaidimo bilietą. Į jį reikės surašyti atsakymus į klausimus, kurie bus skelbiami koncerto metu, todėl atsineškit rašymo priemones. Susitikimo pabaigoje užpildytus bilietus sumesim į kašikėlį ir, gerokai pamaišę, ištrauksim vieną, kuriai ar kuriam įteiksim išsvajotąjį milijoną! (Milijonas tikrai bus – tik ne eurais) Hole veiks Apolionijos vadybininko Vaido Pračkailos tapybos paroda.
Dar viena įdomybė – iš praeitų metų derliaus Apolionija svečiams ir žiūrovams paruošė savo gamybos „Jubiliejinių prieskonių“, skirtų pagardinti mėsos, žuvies, daržovių beigi Jūsų fantazijos patiekalus. Atsinešę keletą eurų tų prieskonių galėsite įsigyti prieš koncertą bei pertraukos metu.


Bilietus įsigyti galite kultūros centro bilietų kasoje

Bilietai internetu